Переваги

ЧИМ POD-СИСТЕМИ ПРИВАБЛИВІ ДЛЯ ПОКУПЦЯ?

Pod-система BRO – це простота у використанні! Девайси НЕ вимагають ніяких налаштувань і не мають кнопок – за затягування відповідає автоматичний датчик. Володіючи невеликою потужністю, вони виробляють не велику кількість пару, дозволяючи користуватися ними, наприклад, на робочому місці або за кермом автомобіля.

Купівля BRO POD System стане відмінним виходом для тих, хто прагне до економії, адже низька потужність забезпечує помірні витрати рідини. Також, в BRO застосовується керамічний випаровувач п’ятого покоління – Mesh honey comb ceramic core, стабільне нагрівання якого забезпечує випаровування рідини до останньої краплі, відмінну передачу смаку та довгий термін використання.

Дієва альтернатива курінню

BRO насичує організм нікотином як звичайні сигарети, або пристрої для нагрівання тютюну від відомих американських брендів.

Улюблені смаки

Ви маєте можливість самим обирати смаки та потрібну концентрацію нікотину (перезаправляємий картридж) – більше ніяких неприємних запахів та шкоди оточуючим.

Стильний дизайн

BRO – зручний, стильний і ергономічний девайс, який без проблем поміститься в кишені, і завжди буде під рукою.

Керамічний випаровувач п’ятого покоління

В BRO застосовується керамічний випаровувач п’ятого покоління – Mesh honey comb ceramic core, стабільний нагрів якого, забезпечує випаровування рідини до останньої краплі, відмінну передачу смаку та довгий термін використання

Набагато безпечніше

Головна перевага електронних сигарет полягає в тому, що в процесі паріння в організм не надходять смоли і канцерогенні речовини, як у звичайних сигаретах. Ми не стверджуємо, що електронні сигарети корисні – корисним є повна відмова від куріння. Однак використання електронних сигарет приносить набагато меншої шкоди, ніж «звичайне» куріння.