Про нас

Про компанію

Покращити життя мільйонів дорослих курців, запропонувавши їм спосіб відмовитися від сигарет. Ми мріємо про світ, де дедалі менше людей курять сигарети, а ті, що курять, мають засоби для зменшення або й навіть повної відмови від їх споживання.

Бути здоровим і вести активний спосіб життя – тренд сучасного суспільства. Часто закоренілим курцям не вистачає сили волі, щоб кинути палити й перейти на більш комфортну і безпечну альтернативу.

Місія компанії

Компанія Nolimit прагне поліпшити життя дорослих курців. Ми безперервно удосконалюємо пристрої випаровування – розробляємо нові склади, використовуємо ергономічний дизайн і впроваджуємо найсучасніші акумулятори. Застосовуючи досягнення високих технологій, ми встановлюємо в наші pod системи точні системи управління і контролю над витратою нікотинової рідини.

Ми вважаємо, що куріння має повністю зникнути зі світу і пропонуємо найбільш вдалий спосіб розлучитися з ним. Тисячі курців вже оцінили переваги наших продуктів і назавжди відмовилися від традиційних сигарет.

Девайс Bro має стильний дизайн зовнішнього корпусу, який був протестований прискіпливими користувачами. Він легко поміщається навіть в невеликій кишені і зручно лягає в руку.

Bro Pod відноситься до систем відкритого типу з можливістю дозаправки і поставляється в наступній комплектації: